11

Щотижня з’являються нові креативні рекламні ролики відомих брендів і рітейлерів. У даній рубриці ми збираємо кращі. Pepsi У підтримку нового продукту, компанія Pepsi представила…

Щотижня з’являються нові креативні рекламні ролики відомих брендів і рітейлерів. У даній рубриці ми збираємо кращі.

Pepsi

У підтримку нового продукту, компанія Pepsi представила рекламний ролик за участю українського співака та композитора Дмитра Шурова, більш відомого як Ріапобой. Шуров разом з вуличним гітаристом виконав біля станції метро Золоті ворота свій хіт «Родимки». Слоган відео «для класного концерту тобі не потрібна сцена, головне – це бажання» говорить також про новий Pepsi в чорному дизайні – для максимального смаку не потрібен цукор.

Lacoste

Французький бренд Lacoste відправив героїв нового романтичного відео подорожувати у часі, щоб розповісти про актуальність свого одягу. У рекламному ролику Timeless герої закохуються один в одного, після чого зустрічаються знову через століття. Над відео попрацювала українська студія Radioaktive Film, яка частину сцен зняла в Києві, зокрема на станції метро Видубичі.

Aldi

Німецька мережа магазинів-дискаунтерів Aldi, відома своїм обмеженим асортиментом товарів, закликала покупців не витрачати час в інших супермаркетах. У новому відео бренду батько і син приходять до гіпермаркету за покупками, і поки вибирають соуси, встигають постаріти.

KFC

У своїй новій рекламній кампанії мережа ресторанів швидкого харчування об’єднала сім’ю за вечерею, перетворивши бакети в забавні дисплеї. Любителям крилець потрібно було лише завантажити додаток і вибрати одну з трьох традиційних африканських народних казок, наприклад «Чому гіпопотам не їсть рибу», «Чому комар дзижчить людям у вухо», «Чому грім і блискавка живуть на небі» і прослухати аудіо-історію. Так креативщики з Ogilvy, South Africa об’єднали упаковку з простою технологією мобільного, щоб члени сім’ї провели час разом, а не кожен в своєму гаджеті.

IKEA

Шведський рітейлер IKEA випустив лімітовану колекцію сумок-трансформерів FRAKTA. Вони з легкістю перетворюються у фартух, килимок для пікніка, дощовик, дитячий нагрудник та інші предмети. Ідея виникла після того, як користувачі заповнили інтернет власними дизайнами продуктів з синьою сумки, натхненні luxury сумкою Balenciaga.

Источник: rau.com.ua

Залишити відповідь