11

Міністр юстиції Павло Петренко вирішив відтермінувати призначення нового керівника Координаційного центру з надання правової допомоги. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Петренка, система безоплатної правової допомоги працює в штатному режимі та й надалі без перебоїв надає весь спектр послуг громадянам.

Крім того, Міністр прийняв рішення провести зустріч зі співробітниками Координаційного центру, які оголосили про початок безстрокової акції протесту у знак незгоди з тим, як пройшов конкурс на посаду керівника системи БПД.

Павло Петренко, серед іншого, проведе консультації з представниками громадських та правозахисних організацій, а також з партнерами та донорами системи БПД.

Нагадаємо, що 2 червня стало відомо, що переможцем конкурсу на посаду керівника Координаційного центру з надання правової допомоги став нинішній заступник Міністра юстиції Павло Мороз. Однак працівники Координаційного центру вважають, що конкурс відбувся непрозоро і не визнають його результатів. Натомість вони вимагають внесення змін у порядок проведення конкурсу і проведення конкурсного відбору заново.

Источник: ukrainepravo.com

Залишити відповідь