10

Постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211 на всій території України введено карантин з 12 березня до 03 квітня 2020 року.

З метою убезпечити розповсюдження гострої респіраторної хвороби та масового поширення вірусної інфекції коронавірусу COVID-19 у Київському апеляційному суді встановлено особливий режим роботи в період з 16 березня по 03 квітня 2020 року, а саме:

  • заборонено допуск у судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань. До суду будуть допущені учасники судового процесу за пред’явленням судової повістки про виклик на поточну дату;
  • заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань;
  • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;
  • припинено прийом громадян через відділ забезпечення розгляду звернень та надання інформації;
  • припинено прийом громадян через кабінет ознайомлення з матеріалами цивільних та кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні суду, а також тих, що зберігаються в архіві суду;
  • рекомендовано учасникам судових справ подавати до суду клопотання про відкладення розгляду у зв’язку із карантинними заходами.

На час дії особливого режиму роботи у приміщенні суду встановлено скриньки «Для вхідної кореспонденції відділу забезпечення розгляду звернень та надання інформації».

Для отримання копії судового рішення просимо Вас звертатись з письмовою заявою на офіційну електрону адресу суду: inbox@kia.court.gov.ua.

Копії судових рішень буде направлено на вказану Вами поштову адресу.

Подання процесуальних документів у справах та звернення до суду з інших питань також може здійснюватися засобами поштового зв’язку або на електронну адресу суду: inbox@kia.court.gov.ua.

Результати розгляду звернень, які надходять до суду, надсилатимуться засобами поштового зв’язку або на електронну адресу, вказану у зверненні.

Отримати інформацію щодо особливого режиму роботи суду та інформацію у судових справах можливо згідно графіку роботи суду за телефоном: (044) 284 15 77.

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи суду прийматимуться в залежності від розвитку ситуації.

Слідкуйте за нашими новинами на офіційному вебсайті суду та на сторінці суду у соціальній мережі «Facebook».

 

Зразок клопотання про відкладення розгляду справи

у зв’язку із запровадженням карантину

 

До Київського апеляційного суду

Суддя-доповідач:____________________

___________________________________

(вказати прізвище, ініціали, процесуальний статус особи, яка подає заяву)

___________________________________

адреса:_____________________________
___________________________________

тел.________________________________

 

К Л О П О Т А Н Н Я

 

У провадженні Київського апеляційного суду знаходиться справа №______________________ за апеляційною скаргою __________________________________

________________________________________________________________________________на _____________________________________________________________________________

 (вказати рішення суду першої інстанції, що оскаржується та дату)

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 року № 211 на всій території України запроваджено карантин.

Рада суддів України 17 березня 2020 року звернулася з рекомендаційним листом до громадян, які є учасниками судових процесів, з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін (копія листа додається).

З огляду на це, та у зв’язку з запровадженням карантину у місті Києві, прошу відкласти розгляд справи на іншу дату.

 

_______________                             _______________                 ___________________________                                 (Дата)                                                                       (Підпис)                                                               (Ініціали, Прізвище)       

 

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду