7

Уряд на своєму засіданні відклав до 1 січня 2020 року застосування штрафів для власників нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації.

За “єврономери” штрафуватимуть з 1 січня 2020 року.

Крім того, Кабінет Міністрів створив низку територіальних підрозділів Державної митної служби та запровадив пілотний проект для цифровізації направлення процесу доручень щодо проведення митних оглядів товарів, транспорту. Відтепер це буде робитись в електронному вигляді, що зменшить кількість безпідставних  затримок в оглядах, зменшить корупційну складову та зайві витрати для бізнесу. Усе можна буде відстежити в режимі он-лайн.

Уряд також прийняв рішення, що відтепер держава бере на себе фінансування підготовки збірної команди України та її участі в міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» у рамках програми реабілітації та підтримки ветеранів.

Крім того, Уряд схвалив постанову, за якою майно боржників буде продаватися через електронні аукціони «Прозоро.Продажі». Постанова дозволить збільшити ціну продажу майна боржників, включаючи майно неплатоспроможних банків, а також усунути зловживання, коли таке майно продавалося «своїм» за заниженою ціною.

Джерело: сайт КМУ