9
Особливості складання та оприлюднення.
Приклад (зразок) тендерної документації з додатками для процедури закупівлі – відкриті торги (з урахуванням нової редакції Закону від 19.04.2020) – завантажити>>>

Партнер – Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів – онлайн” 

Інноваційні положення Закону України «Про публічні закупівлі» (далі за текстом — Закон про публічні закупівлі, Закон) торкнулися й вимог щодо оформлення та оприлюднення тендерної документації.

Ці зміни спрямовані на спрощення проведення процедур закупівель та підготовки тендерних пропозицій, а також реалізацію одного з основних принципів здійснення закупівель — принципу відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, закріпленого статтею 3 Закону про публічні закупівлі. Нижче розглянемо основні з них.

Так, відповідно до частини 1 статті 22 Закону про публічні закупівлі тендерну документацію безоплатно оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу для загального доступу.

Звертаємо вашу увагу, що Примірну тендерну документацію затверджено наказом від 13.04.2016 № 680 (далі Наказ 680). Відповідно до Наказу 680

Примірна тендерна документація формується та подається в електронному вигляді відповідно до вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Примірна тендерна документація містить:

  • обов’язкову інформацію, визначену статтею 22 Закону, яка оформлюється у вигляді таблиці, що складається з трьох граф та подається замовником окремим файлом. У графі“1” зазначається нумерація, у графі “2” – перелік складових тендерної документації, у графі “3” – вимоги щодо їх заповнення відповідно до Закону.
  • інформацію, що формується замовником шляхом заповнення окремих полів електронних форм електронної системи закупівель;
  • додатки, що завантажуються до електронної системи закупівель окремими файлами.

Зміст кожного розділу Примірної тендерної документації визначається замовником.

 

МОЄ ПРАВО

Залишити відповідь