3

Авторитарний ідіотизм – найгірше, що могло статися з Україною в період епідемії коронавірусу.

Про це написав народний депутат із фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Закрити, заборонити, штрафувати! Цей “совок” глибоко сидить у головах влади, незалежно від її прогресивності та новизни. Ще й посилаються на західні стандарти. Але, на відміну від цивілізованих країв, у нас із легкістю оминають етап створення умов.

Штраф – крайня стадія. Там спочатку роблять все можливе, щоб людина його уникла. Не можна користуватися спортивними і дитячими майданчиками? Огородити їх поліцейськими стрічками. Так само можна “запечатати” лавки в парках, щоб там не сиділи, і штрафувати не за прогулянки, які зміцнюють іммунітет, а за пікніки і здерті стрічки. Штраф за вихід без маски? А де її взяти? Написи на аптеках “Вхід без маски заборонено” і “Масок немає” стали прикладом безвиході”, – пише Ар’єв.

“Але при цьому в Києві вирішили, що стрічки – дорого, а маски – клопітно, і вирішили … поставити камери вимірювання температури і розпізнавання облич. Ага, особливо тих, які в масках! А думки про заборону пересування на власному транспорті – це вже не тільки дурість, а й майбутня кримінальна справа за узурпацію влади і порушення 33-ї статті Конституції. Це дратує чимдалі більше. Ще трохи і люди розлютяться настільки, що ломбарди, куди влада після заборони на роботу пропонує людям нести з дому останні коштовності, доведеться знову закривати і ставити посилену охорону”, – додав він.

Ар’єв зазначив, що “авторитарний ідіотизм” – найгірше, що могло статися в країні під час епідемії.

“Авторитарний ідіотизм – найгірше, що могло статися з країною в такий момент. І єдине, що суспільству наразі залишається, це масове обурення в соцмережах непродуманими заходами і диктаторськими замашками. А якщо не почують і не зрозуміють, доведеться вийти з віртуалу, бо такими темпами вони феодалізм повернуть. Через дурість”, – зазначив депутат.

У період пандемії коронавірусу чинна влада демонструє авторитарний ідіотизм, - Арєв про обмежувальні заходи в Україні 01

Джерело

Залишити відповідь