258

Фабула справи:

Приватним нотаріусом було вчинено виконавчий напис, за  яким звернено стягнення на майно заявника на користь стягувача.

З цього приводу за заявою стягувача приватним виконавцем було відкрито виконавче провадження.

В рамках проведення виконавчих дій в цьому виконавчому провадженні були ухваленні наступні постанови та проведенні виконавчі дії:

  • Постанова про арешт майна боржника;
  • Постанова про арешт коштів боржника;
  • Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника;
  • Постанова про призначення суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання       для участі у виконавчому провадженні;
  • Постанова про розшук майна боржника.

Після ухвалення вищенаведених постанов та проведення виконавчих дій приватний виконавець виставив через організатора на електронні торги рухоме майно заявника, яке є його власністю,

Заявник вважає, що виконавчий напис нотаріуса був вчинений з порушенням норм чинного законодавства України та є таким, який не підлягає виконанню.

Заявник вважає, що до вирішення спору по суті на підставі оспорюваного виконавчого напису може бути реалізовано належне йому на праві власності майно.

Заявник вважає, що проведення виконавчих дій з примусового виконання виконавчого провадження та, як результат, реалізація майна на електронних (прилюдних) торгах в рамках виконавчого провадження, може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду у випадку визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню.

На нашому сайті ми пропонуємо зразок заяви про забезпечення позову до подачі позовної заяви про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Примітка.

Відповідно до норм  ч.1 п.1 ст.152 Цивільного процесуального кодексу України заявник може подати до суду заяву про забезпечення позову до подання позовної.

Заява про забезпечення позову до подання позовної заяви подається   за правилами підсудності, встановленими Цивільного процесуального кодексу України для відповідного позову, або до суду за місцезнаходженням предмета спору – якщо суд, до підсудності якого відноситься справа, визначити неможливо.

У разі подання заяви про забезпечення позову до подання позовної заяви заявник повинен пред’явити позов протягом десяти днів, з дня постановлення ухвали про забезпечення позову.

1 Comment
Залишити відповідь