Зразки позовних заяв про захист права власності та зняття арешту з майна (до адміністративного суду)

В даному розділу сайту публікуються шаблони (зразки) позовних заяв до органів державної виконавчої служби про зняття арешту з майна, для використання в роботі та завантаження. Деякі позовні заяви є платними та розміщені на сайті documenti.com.ua.

Інформаційний Інтернет ресурс «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ» періодично поповнює цей розділ іншими формами позовних заяв даного напрямку.

В списку наведені зразки документів в форматі Word (*.doc).

Деякі файли безкоштовні для скачування та провірені на наявність вірусів.

Застереження! Самостійне використання зразків позовних заяв без поради адвоката може вплинути негативно для позитивного вирішення вашої судової справи. Радуємо звернутися  до фахівців права.

Адвокатське бюро «Довженко та партнери» надає правові послуги щодо захисту прав власності на майно та зняття (скасування) арешту з майна.

http://advocate-dovzhenko.com.ua

Скачати:

 Зразок позовної заяви про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою)

  Зразок позовної заяви про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії

 Зразок позовної заяви про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою)

  Зразок позовної заяви про визнання зобов’язання вчинити певні дії

 Зразок позовної заяви про зобов’язання вчинити певні дії, звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою)

   Зразок позовної заяви про звільнення арешту з майна (автотранспортного засобу)

 Зразок позовної заяви про зобов’язання вчинити певні дії (про зняття заборони відчуження на квартиру)

Далі будуть інші зразки позовних заяв.

Веб-ресурс «documenti.com.ua» це інформаційна Інтернет платформа, яка безперечно стане в нагоді для кожного, хто відповідально ставиться до складання документів: від студента до власника бізнесу або професійного юриста.

На даному сайті Ви знайдете високоякісні процесуальні документи, підготовлені досвідченими адвокатами в реальних справах, в «примітках» (за наявності в реєстрі) обов’язково зазначається посилання на рішення у Єдиному реєстрі судових рішень (ЄРСР).

slide1-1024x316