Зразки позовних заяв про захист права власності та зняття арешту з майна (до адміністративного суду)

Юридична компанія «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ» пропонує до Вашої уваги зразки позовних заяв про захист права власності та зняття арешту з майна за вимогами нового кодексу України про адміністративне судочинство.

Деякі зразки заяв опубліковані з посиланням на рішення суду у за цими позовними заявами (як за нормами старого КАСУ України, так і за нормами нового кодексу про адміністративне судочинство України).

Зразки заяв про перегляд заочного рішення є платними та розміщенні в Юридичному кабінетіонлайн на сайті documenti.com.ua.

В списку наведені зразки документів в форматі Word (*.doc).

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не завантажиться, повідомте нас про це в онлайн чаті сайту або надішліть повідомлення на електрону адресу info.moe.pravo@gmail.com чи у Facebook на офіційну сторінку «Юридичний кабінет», або зателефонуйте:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77

Зразки позовних заяв про захист права власності та зняття арешту з майна:

Скачати:

doc Зразок позовної заяви про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою)

doc  Зразок позовної заяви про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою

doc Зразок позовної заяви про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою)

doc  Зразок позовної заяви про визнання зобов’язання вчинити певні дії

doc Зразок позовної заяви про зобов’язання вчинити певні дії, звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою)

 Незабаром будуть опублікованні інші зразки позовних заяв

Самостійне використання зразків позовних заяв без поради адвоката може вплинути негативно для позитивного вирішення вашої судової справи. Радимо звернутися  до фахівців права юридичної компанії «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ».

Веб-ресурс «documenti.com.ua» це інформаційна Інтернет платформа, яка безперечно стане в нагоді для кожного, хто відповідально ставиться до складання документів: від студента до власника бізнесу або професійного юриста.

На даному сайті Ви знайдете високоякісні процесуальні документи, підготовлені досвідченими адвокатами в реальних справах, в «примітках» (за наявності в реєстрі) обов’язково зазначається посилання на рішення у Єдиному реєстрі судових рішень (ЄРСР).

image (10)