Про нас

Юридичний портал «МОЄ ПРАВО» створений адвокатським бюро “Довженко та партнери” з метою полегшити доступ до якісних і актуальних юридичних документів всім, кому це може бути необхідно: юристам професіоналам,  представникам малого та середнього бізнесу, звичайним громадянам.

На цьому порталі ви знайдете різні зразки договорів, позовних заяв практично для будь-якої ситуації та інших документів, які так часто бувають терміново необхідні та які, як правило, немає часу складати самостійно. Цей портал, створений спеціально для того, щоб заощадити ваш час.

Кожен, хто хоч раз стикався з потребою складання та оформлення юридичних документів, таких як: позовна заява, апеляційна скарга, клопотання до суду, заява до правоохоронних органів, органів виконавчої служби знають, як важко оформити та сформулювати будь-який документ, у випадках коли не існує одного чіткого шаблону заповнення документа, а є лише приблизні зразки, та в кожному випадку ситуація є різною та по різному треба оформлювати та складати документи (заяви, клопотання, позовні заяви до суду, тощо).

Іноді виникають ситуації, коли потрібно скласти якусь складну позовну заяву до суду, а ніде нема хоча б приблизного зразку даної заяви для даної ситуації.

На сьогодні в Інтернеті існують багато різних зразків документів, але бувають такі ситуації, коли неможливо знайти хоча б приблизного зразку для даного випадку. А всім відомо, що якщо до суду скласти невірний документ та невірно сформулювати свої вимоги, то результат розгляду в суді таких документів може бути не таким, на який сподіваєшся.

Онлайн сервіс юридичних документів «МОЄ ПРАВО» створив свою базу юридичних документів, які підготовлені досвідченими юристами та адвокатами із власної та загальної практики.

Команда порталу щодня працює над розширенням бази документів і сподівається, що користувачі сервісу завжди знайдуть те, що їм необхідно.

Контаткти:

Телефон: +38 098 327-40-64
Email: info.moe.pravo@gmail.com