78

Франчайзинг кави. Договір комерційної концесії (фрайчайзингу) кав’ярні

Вирватися з рутини офісу, стати фінансово незалежним мріють багато. Але зважитися заважають страх, невпевненість в своїх силах і незнання, як грамотно вести майбутній бізнес.

В такому випадку відмінний варіант – франчайзингу. Вам не потрібно шукати ідею для бізнесу, яка приносить прибуток, постачальників, обладнання, вибудовувати стратегію просування і думати, як навчити співробітників – готове працююче рішення ви отримуєте в єдиному пакеті від правовласника.

В даний час спостерігається активне зростання мережі громадського харчування. Найбільший приріст можна бачити серед закладів фаст-фуду і кав’ярень.

При відкритті кав’ярні уздовж будь-яких франшиз власник нового місця не має права на реалізацію своїх можливостей у інтер’єрі або при складанні меню. Також він не може змінювати асортимент продуктів. Всі кав’ярні з однією назвою повинні мати практично однаковий інтер’єр і аналогічний асортимент.

МОЄ ПРАВО пропонує зразок договору франчайзингу (комерційної концесії) кав’ярні.

Даний зразок договору комерційної концесії (фрайчайзингу) кав’ярні містить досить широкий обсяг прав та обов’язків правоволодільця та користувача, за договором правоволоділець зобов’язується надати користувачу комплекс прав та послуг, що складається з технічної і комерційної інформації, рекламної атрибутики, ноу-хау, рецептур, технологій для створення підприємства кав’ярні, а користувач зобов’язується, суворо дотримуючись вимог та рекомендацій правоволодільця, створити підприємство кав’ярні.

Договором передбачено контроль фінансової звітності, якості продукції (послуг), що надаються користувачем. Зразок може бути використаний як для франчайзингу кав’ярні, так і для будь-якого іншого підприємства громадського харчування (при внесенні деяких змін).

Придбати зразок договору комерційної концесії (фрайчайзингу) кав’ярні>>>