58

Зразки позовних заяв та інших процесуальних документів

Оновлені зразки документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/.

Це сервіси з продажу в Інтернеті якісних зразків юридичних документів (зразків договорів, установчих документів, позовних заяв та інших процесуальних документів до суду, посадових інструкцій, положень і інших документів з кадрового діловодства. Також на сайті ви можете знайти інші документи, наприклад примірник тендерної документації, тощо…

Якщо ви придбали документ, але він не зовсім відповідає вашим вимогам, то ви можете звернутися до нашого сервісу, і ми безкоштовно виправимо та доповнимо додатковими умовами придбаний вами  документ. Для цього достатньо написати нам в оналйн чаті, написати на мейл або зателефонувати.

Наш портал відмовився від сервісу конструктора документів, в якому є поля, які необхідні заповнювати для оформлення документу. На нашу думку це втрата часу та є обмеження в передбаченні певних умов, які ви хотіли би внести. Тому, ми пропонуємо, що у разі, якщо придбаний вами документ не розкриває всі умови, які вам потрібні, ми завжди допоможемо вам внести відповідні зміни, і це вже БЕЗКОШТОВНО.

Зразки документів "Моє право"

З повагою,

Адміністрація