ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про перегляд заочного рішення з посиланням на ухвалу та рішення суду

150.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 27/10/2016
Дата оновлення:18/03/2019
Редакція: 2
Кількість сторінок: 9
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Фабула справи

Заочним рішенням суду позовні вимоги позивача були задоволені у повному обсязі та стягнуто з відповідача на користь позивача заборгованість за кредитним договором у розмірі 127943 (сто двадцять сім тисяч девятсот сорок три) грн. 52 коп., а саме 60616,16 грн. прострочену заборгованість за кредитом; 43520,28 грн. заборгованість за штрафами за виникнення простроченої заборгованості; 18345,06 грн. заборгованість за штрафами за несанкціонований овердрафт (переліміт); 2552,51 грн. заборгованість за штрафами за виникнення простроченої заборгованості; 2909,61 грн., заборгованість за нарахованими процентами.

Відповідач ніяких повідомлень та судових повісток не отримував, тому не знав про дату та час розгляду справи, що свідчить про те, що відповідач не був належним чином повідомлений про розгляд справи.

Про наявність заочного  рішення та виконавчого провадження відповідачу по справі стало відомо лише після того як транспортний засіб відповідача був затриманий та вилучений інспектором РДПС ГУ НП в Чернігівський області старшим лейтенантом поліції.

Заяву про перегляд заочного рішення судом задоволено, скасовано заочне рішення та призначено справу до розгляду за правилами загального позовного провадження.

При ухваленні рішення у справі при повторному розгляді позовні вимоги  задоволенні частково. У позовних вимогах позивача про стягнення з відповідача заборгованості за штрафами відмовлено.

В даному файлі містяться два документи:

  1. Заява про перегляд заочного рішення суду з посиланням на ухвалу суду про скасування заочного рішення та рішення суду по справі;
  2. Заява про перегляд заочного рішення суду, яка була перероблена з урахуванням вимог нового Цивільного процесуального кодексу України.

Примітка:

Матеріальне право з першої редакції заяви про перегляд заочного рішення не змінювалося

 

 

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заява про перегляд заочного рішення з посиланням на ухвалу та рішення суду”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *