ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Строковий трудовий договір

80.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 04/04/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 7
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Статтею 23 Кодексу законів про працю України регламентовано строки дії трудових договорів, які можуть бути безстроковими, строковими (укладеними на певний строк), разовими (укладеними для виконання певної роботи).
При цьому, пріоритетним є укладення безстрокового трудового договору, оскільки вважається що він більше відповідає інтересам працівника. Строкові трудові договори укладаються виключно у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру майбутньої роботи, чи умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами.
Таким чином, якщо підстави для укладення саме строкового договору відсутні (робота звичайного характеру, працівник сам не просить про укладення строкового договору, законом прямо не передбачена така можливість) – укладати строковий трудовий договір не можна.
Нижче пропонується шаблон строкового трудового договору.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Строковий трудовий договір”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *