865
Зразок договору про надання послуг доглядальниці – придбати>>>

ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯ (СИДІЛКА) за хворими та людьми похилого віку

Доглядальниця – це кваліфікований фахівець, який гарантує повноцінний професійний догляд за хворими та людьми похилого віку, яким важко самостійно себе обслуговувати. Крім медичного та побутового догляду сиділка приділяє увагу психологічному стану хворого.

Обов’язки:

Сиділка здійснює повний догляд за хворим: готування їжі та своєчасне годування, контроль режиму дня, проведення необхідного лікування та медичних процедур, слідкування за дотриманням всіх рекомендацій лікуючого лікаря. Також доглядальниця виконує різні господарські доручення, закуповує продукти та медикаменти, слідкує за чистотою у помешканні хворого. При необхідності, супроводжує хворого до медичної установи або забезпечує своєчасний виклик лікуючого лікаря додому. Одна з важливих функцій сиділки – стежити за психологічним станом хворого, створюючи доброзичливу та комфортну атмосферу за допомогою спілкування та моральної підтримки.

Вимоги:

Такий спеціаліст повинен мати аналогічний досвід роботи з хворими та старими людьми (в тому числі і лежачими). Бажана наявність медичної освіти та досвід роботи у медичних установах.