14

 

Бажаєте дізнатися, як ДПС цієї осені організовує та проводить перевірки? Повідомляємо, що податкова наказом від 04.09.2020 р. №470 затвердила Методичні рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків.

МР рекомендовано для застосування посадовими (службовими) особами органів ДПС при організації, проведенні та реалізації матеріалів:

  • документальних перевірок платників податків з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС;
  • фактичних перевірок щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, дотримання роботодавцем законодавства стосовно укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
  • фактичних перевірок структурними підрозділами, до функцій яких входить здійснення контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, а також при проведенні документальних позапланових перевірок відповідно до пп. 78.1.8 ПКУ;
  • при організації та проведенні перевірок з питань дотримання платниками податків принципу “витягнутої руки” (перевірок з питань повноти нарахування і сплати податків) під час здійснення контрольованих операцій.

Переходьте за посиланням и натискайте на перший файл, щоб ознайомитися з рекомендаціями щодо перевірок:

https://tax.gov.ua/…/podatkove-zakonodavs…/nakazi/74855.html

 

 

Юридична компанія WINNER