42

Встановлено форму заяви для учасників юросіб щодо нотаріального засвідчення справжньості їх підпису на реєстраційних документах.

Міністерством юстиції України 16 вересня 2020 року прийнято наказ № 3205/5 “Про внесення змін до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”.

У зв’язку з приведенням у відповідність до норм чинного законодавства заява щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування (форма 4) та заява щодо державної реєстрації громадського формування без статусу юридичної особи (форма 7), затверджені наказом № 3268/5, викладені у новій редакції, які почнуть діяти з 1 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, що нещодавно було внесено зміни до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” в частині можливості внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про встановлення вимоги учасника юридичної особи щодо нотаріального засвідчення справжності його підпису під час прийняття рішень з питань діяльності відповідної юридичної особи та/або вимоги нотаріального посвідчення правочину, предметом якого є частка такого учасника у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) відповідної юридичної особи, чи скасування такої вимоги. Тому наказом № 3205/5 було затверджено нову форму заяви щодо встановлення вимоги нотаріального засвідчення/посвідчення (форма 10), яка почне діяти з 1 грудня 2020 року.

Джерело

Зразки установчих (статутних) документів

Інтернет магазин юридичних документів “МОЄ ПРАВО”