9

 

13 листопада ДПС України оприлюднила проєкт наказу Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67» – проєкт нової форми Інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, та Порядку формування і оприлюднення такої інформації. Це пов’язано з тим, що Законом №466 було внесено зміни до п. 35.4 ПКУ, що передбачають щоденне оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Тож пропонується змінити у назві форми Інформації та Порядку періодичність оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, зі щомісячної на щоденну.

За проєктом Порядку, формування та оприлюднення інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами, здійснює ДПСУ щомісяця не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним, та інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, – щодня. Інформація буде оприлюднюватися на офіційному вебпорталі ДПС.

Нова форма передбачатиме не лише загальну суму податкового боргу суб’єкта господарювання до державного та місцевого бюджетів, а й у розрізі податків, зборів, перелік яких визначений ПКУ, та платежів, контроль за справлянням яких покладено на податкові органи.

 

Юридична компанія WINNER