317

Позовна заява про стягнення боргу за договором поставки

Позовна заява про стягнення заборгованості за договором підряду>>>

Між юридичними особами було укладено договір поставки.

Відповідно до умов договору постачальник зобов’язався поставити та передати у власність покупця товари в асортименті, які є в наявності у постачальника, а покупець зобов’язався  прийняти вказані товари та оплатити їх на умовах договору.

Відповідно до умов договору покупець зобов’язався оплатити товар за ціною, яка зазначена у супровідному документі обліково-розрахункової документації, в кожному окремому випадку здійснення поставки.

Відповідно умов договору поставка товару здійснюється постачальником в межах наявного у нього асортименту, за попередньою заявкою, яка надається постачальнику покупцем не пізніше 17 годин того дня, який передує моменту здійснення поставки.

Згідно до умов. договору поставка товарів покупцю здійснюється засобами та за рахунок постачальника, з 08 год. 00 хв. до 14 год. 00хв., а  моментом здійснення поставки товарів постачальником є прийняття їх покупцем з відповідною відміткою в супровідній первинній обліково-видатковій документації (товарна накладна, товарно-транспортна накладна тощо).

На виконання умов укладеного між сторонами договору позивач передав відповідачу молокопродукти  що підтверджується видатковими накладними.

Відповідно до пунктуположень договору покупець зобов’язався провести розрахунок з постачальником по передплаті, по факту або через 21 календарний день на умовах, в порядку та формах, які не суперечать діючому законодавству та нормативним актам.

Відповідач не виконав належним чином фінансове зобов’язання за договором, у зв’язку з чим у відповідача виникла заборгованість перед позивачем.