21

У Печерському районному суді м. Києва виявлено новий випадок коронавірусу COVID-19

У працівника Печерського районного суду міста Києва підтверджено діагноз COVID-19.

Проводиться тестування на COVID-19 контактних осіб та проведено прибирання дезінфекційними засобами всіх поверхонь у суді.

Печерський районний суд м. Києва продовжує працювати в особливому режимі відповідно до наказів №392-з/2020 від 01.09.2020 «Про продовження адаптивного карантину» та №467-з/2020 від 13.10.2020 «Про посилення протиепідемічних заходів».

З метою убезпечення відвідувачів та працівників Печерського районного суду м. Києва від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності.

Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду через поштову скриньку суду https://pc.ki.court.gov.ua/sud2606/pres-centr/news/910385/, сервіси «Електронного суду», за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти inbox@pc.ki.court.gov.ua, факсу тощо.

Отримати інформацію про рух справи можна за телефонами, що розміщенні на офіційному веб-сайті суду https://pc.ki.court.gov.ua/sud2606/pro_sud/organized/

Джерело