89

Безоплатна передача житла у користування в умовах військового стану. Можливо чи ні?

 

Шановні відвідувачі та клієнти!

documenti.com.ua
На численні запити громадян, що робити у ситуації? коли “ми хочемо здати ВПО житло, домовились, що платити вони будуть лише за комуналку, житло надаємо безкоштовно, але нам потрібні гарантії, що нічого не станеться з квартирою, і як підтвердити, що ми щось надавали їм, якщо станеться затоплення чи ще щось?”
 
Схожих запитань ми отримали вже не один десяток.
 
Відповідаємо:
  1. Власник вправі надати належні йому на праві власності житлову кімнату, будинок, квартиру в оплатне або безоплатне користування іншій особі.
  2. Якщо домовились, що буде безоплатно, потрібно обов’язково укласти договір, в якому будуть виписані всі істотні умови, для уникнення можливих ризиків своєму майну і у т.ч. з боку податкового органу, поліції тощо.
  3. Такий договір не потрібно завіряти у нотаріуса, це законом не вимагається. Не потрібно його завіряти і у Вашій експлуатуючій організації це теж є правом, а не обов’язком.
  4. Все що потрібно, це інформація про особу/осіб якій ви хочете надати в користування приміщення, всі заповнені сторінки паспорту (копія) , копія ідентифікаційного коду, рекомендуємо також взяти контактний номер телефона та імейл адресу, та обов’язково якщо є станом на момент укладення договору довідка про впо (витяг).
  5. Уклавши договір, ви впорядковуєте ваші відносини на папері, який матиме юридичну силу для суду в т.ч. на випадок проблем.
  6. Якщо є така можливість надати безкоштовно житло для тих, хто цього потребує у такий складний час, ви зробите гарну справу, з іншого боку ви зможете компенсувати свої затрати на комунальні платежі. Комунальні служби та постачальники послуг отримають гроші, і будуть оперативніше усувати проблеми з електропостачанням і таке інше, вони працюють 24/7 для нас зараз і є також героями!
 
documenti.com.ua
documenti.com.ua
На нашому онлайн-порталі юридичних документів documenti.com.ua вийшло оновлення для громадян/ФОПів, які надають свої кімнати, квартири та будинки у користування внутрішньо-переміщеним особам безоплатно, проте хочуть оформити таку здачу приміщення у законний спосіб, мати юридичних захист та гарантії, а також щоб особа, яка користується приміщенням, оплачувала комунальні платежі, ми спеціально підготували зразок договору про безоплатне користування житловим приміщенням в умовах військового стану.
 
 
До зразка договору додаються також перелік (опис) майна, що знаходиться у квартирі, будинку чи кімнаті і також надаються в користування, та Акт передачі-приймання.

Онлайн-портал юридичних документів МОЄ ПРАВО пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Актуальні та гарячі пропозиції у сфері ІТ-бізнесу:

Договір про надання послуг (робіт) на розробку сайту нерезиденту України

Договір між співавторами про вклад у створення об’єктів авторських прав та співробітництво

Договір про співробітництво на залучення інвестицій, впровадження новітніх технологій та інновацій

Ліцензійний договір на право використання інформаційно-аналітичної системи пошуку і обробки інформації у сфері господарської діяльності

Договір про надання послуг зберігання товарів для інтернет-магазину між ФОП

Договір з надання послуг пов’язаних з програмним забезпеченням

Договір на пошукову оптимізацію та підтримку сайту

Договір на розробку програмного забезпечення

Договір про надання послуг в галузі IT

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!