23

Станом на 19.10.2020 у місцевих, апеляційних судах, інших органах та установах системи правосуддя з початку карантину, установленого Урядом з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, підтверджено 942 випадки захворюваності на коронавірусну хворобу.

Після проходження відповідного курсу лікування лабораторно підтверджено одужання 574 осіб. Наразі в лікарнях та на самоізоляції перебуває 368 осіб (суддів, працівників апарату судів та інших судових установ). Це на 70 осіб більше, ніж тиждень тому.

Найменше постраждалих від COVID-19 у судах та інших органах у системі правосуддя в Херсонській області (7 осіб), Луганській області (8 осіб), Запорізькій та Кіровоградській областях (по 12 осіб).

Найбільша кількість заражених коронавірусною інфекцією виявлена в Київській області та місті Києві (149 осіб), Рівненській області (72 особи), Львівській області (69 осіб), Одеській області (53 особи), Хмельницькій області (52 особи), Тернопільській (45 осіб), Донецькій області (51 особа) та Тернопільській області (50 осіб).

Летальних випадків внаслідок захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, за весь період карантину в судах та інших судових установах, на щастя, не трапилося.

Державна судова адміністрація України продовжує наголошувати на суворому дотриманні працівниками органів у системі правосуддя правил із попередження та профілактики захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Пресслужба ДСА України