581

Директору АТ «_________»

________________

(поштовий індекс, адреса, телефон)

Адвоката ____________

(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 00.00.0000 р.,

поштовий індекс, адреса, телефон)

 

від 00.00.0000 р.

 

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

            У зв’язку із наданням правової допомоги Семенюку Віктору  Петровичу, згідно статей 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та договору про надання правової допомоги прошу надати наступну інформацію:

            1.Надати відомості щодо розміру заробітної плати за останні шість місяців (01.02.2019 р. — 01.08.2019 р.) вищезазначеного громадянина.

            Згідно ч. 2 ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

            Відповідно до статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на даний адвокатський запит тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

            Відповідно до ч. 1 статті 397 Кримінального кодексу України, вчинення в будь-якій формі перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи по наданню правової допомоги або порушення встановлених законом гарантій їх діяльності та професійної таємниці – карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

            Відповідно до вищевказаного, прошу надати відповідь не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання цього запиту.

Додатки:

1)Копія Ордера № 062/18 від 01.09.2019 р.

2)Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 00.00.0000 р.

3)  Копія договору про надання правничої допомоги.

(підпис)

Адвокат